• AKCJA - RELACJA

• Drodzy Uczniowie!.
              Wracamy do nauki stacjonarnej.  Zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to łatwy powrót, dlatego też z całym gronem pedagogicznym dołożymy wszelkich starań, by przebiegał on bezpiecznie i w jak najbardziej przyjaznej atmosferze.
              Wiemy, że nasi uczniowie w bardzo różny sposób reagują na perspektywę powrotu do szkoły. Część  z Was z radością i niecierpliwością czeka na lekcje stacjonarne, tęskniąc za bezpośrednim kontaktem z rówieśnikami i nauczycielami.  Ale mamy też świadomość, że wielu uczniów wizja powrotu przepełnia niepokojem, obawami i stresem.  Dlatego też naszym priorytetem jest zadbanie o Wasze emocje oraz sprawienie, by nauka przynosiła Wam radość i każdy mógł odnosić sukcesy na miarę swoich możliwości.
              W związku z tym, planujemy organizowanie zajęć lekcyjnych skoncentrowanych bardziej na relacjach, wzajemnym kontakcie i współpracy uczniów ze sobą; ograniczając ilość sprawdzianów, odpytywania i kartkówek.

Czekamy na Was z radością i niecierpliwością

• Kroki po zdrowie

• My już wiemy, że "w zdrowym ciele - zdrowy duch" ! Zachęcamy więc do włączenia się w szkolną akcję "KROKI PO ZDROWIE"

Małgorzata Opalska
              Joanna Semaniuk
              Ewa Kielar
            • Tajemniczy Świat jaskiń - wyniki konkursu

• Tegoroczna edycja Konkursu Geologiczno- Środowiskowego Nasza Ziemia to Tajemniczy Świat jaskiń, która została zorganizowana przez Państwowy Instytut Geologiczny. Jest to konkurs ogólnopolski. W kategorii praca plastyczna (klasy IV-VI) naszą szkołę reprezentowała Natalia Kostrzewa z klasy 6 d. W kategorii praca pisemna (klasa VII-VIII) brała udział Matylda Wilczak z klasy 8 b.

Do II etapu (półfinału) z okręgu województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego zakwalifikowała się Matylda Wilczak-jako jedna z sześciu osób. Półfinał odbędzie się online 18 maja 2021 r.

Dziękujemy Natalce oraz Matyldzie za zaangażowanie i życzymy samych sukcesów

Link do pełnej listy wyników oraz szczegółowych informacji o konkursie

Magdalena Fudali