• Opieka stomatologiczna

• Szanowni Państwo,

informujemy, że zostało zawarte porozumienie z Art-Dent Gabinety stomatologiczne NZOZ , którego przedmiotem jest zapewnienie opieki stomatologicznej uczniom naszej szkoły obejmującej:

• profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia, z wyłączeniem świadczeń ortodoncji;

• świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia,
            z wyłączeniem  świadczeń ortodoncji.

Leczenie stomatologiczne odbywać się będzie w Art-Dent Gabinety stomatologiczne NZOZ przy ul. Zielonogórskiej 12a.

Celem umówienia wizyty prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem:
          501 151 545 lub 71 343 66 87 w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Oczywiście prosimy nie umawiać wizyt w godzinach zajęć lekcyjnych w szkole.

Profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia są sprawowane w przypadku braku sprzeciwu rodziców bądź opiekunów prawnych.

Rodzic lub Opiekun prawny musi być obecny na każdej wizycie dziecka celem wydania zgody na wykonywanie czynności diagnostyczno-leczniczych.

Osoby zainteresowane opieką stomatologiczną nad dziećmi, proszone są o wypełnienie i przekazanie do wychowawców klas zgody, która stanowi załącznik do ogłoszenia.

Zgoda na świadczenia ogólnostomatologiczne - pobierz plik