• Dni Języka Polskiego w ZSP10

• Podczas Dni Języka Polskiego na naszych szkolnych korytarzach można było spotkać niezwykle postacie. Byli wśród nich między innymi: Willi Wonka, Szalony Kapelusznik, Czerwony Kapturek, Paddington, Michał Wołodyjowski, Dama Kier. Było miło i ...literacko.

Jury postanowiło wyróżnić za najciekawsze stroje troje uczniów. I tak:
              1. miejsce zdobywa Karolina Niemczyk z klasy 5b
              2. miejsce otrzymuje Adam Przebięda z klasy 4d
              3. miejsce zajmuje Gabriela Zając z 5c

• Podróże z Pazurem

• W dniach 6 i 7 lutego b. r. gościliśmy w naszej szkole Izę i Piotra Miklaszewskich wraz z ich czworonożnymi przyjaciółmi, Snupkiem i Lawą. Iza i Piotr są podróżnikami i autorami wspaniałej serii komiksów "Podróże z Pazurem". Dzięki nim dowiedzieliśmy się nie tylko, że pies w podróży nie jest przeszkodą i śmiało można wyruszyć z nim w drogę, ale także zrozumieliśmy, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Izo i Piotrze, Snupku i Lawo, dziękujemy.