• Konkursy szkolne

• "Pocztówka z osiedla Żerniki"

• 17.05.2018 22:18
          • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym
            "Pocztówka z osiedla Żerniki".
            Format pocztówki - A3
            Technika - dowolna

Prace należy dostarczyć do wychowawców klas do dnia 25 maja 2018r.
            Konkurs odbywa się w następujących kategoriach wiekowych:
            - I kategoria - dzieci z Przedszkola 69
            - II kategoria - uczniowie klas 0-3
            - III kategoria - uczniowie klas 4-7

Zwycięskie prace zostaną nagrodzone i wystawione na festynie szkolnym 9.06.2018r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie i życzymy wiele ciekawych pomysłów.
          • Konkurs fotograficzny "ŻERNIKI W OBIEKTYWIE"

• 14.05.2018 23:05

• Zapraszamy uczniów kl. IV-VII do udziału w konkursie fotograficznym „Żerniki w obiektywie”.
            Tematem konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej piękno i oryginalność osiedla Żerniki.

Zasady konkursu:

- fotografia powinna być zgodna z tematem
            - fotografia powinna być wykonana samodzielnie
            - fotografia powinna być wykonana w formacie A4
            - autor fotografii może dostarczyć tylko jedno zdjęcie
            - do każdej fotografii należy dołączyć metryczkę zawierającą imię, nazwisko, klasę
            - fotografię konkursową należy dostarczyć do 31.05.2018 do A. Modrzyk lub A. Madej

ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA FESTYNIE SZKOLNYM - 09.06.2018
            NAGRODA GŁÓWNA – APARAT FOTOGRAFICZNY
          • "Kosmos" - Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej

• 14.05.2018 10:15
          • Zapraszam uczniów klas IV - VII do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej 2018 pod tytułem "Kosmos".

Zasady konkursu:

• konkurs przeznaczony dla uczniów klas IV - VII,
            • samodzielne wykonanie pracy - grafiki komputerowej w edytorze grafiki Paint lub Gimp
            • nie dopuszcza się fotomontażu, skanowania zdjęć, użycia clipartów,
            • termin przesłania prac drogą elektroniczną- 24 maja 2018 r. na adres mail:
            wasilewska. b@interia.pl
            • plik nazywamy: konkurs swoje nazwisko klasa.bmp
            • rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 7 czerwca 2018 r.
            Ocenie podlegać będzie:
            • zgodność pracy z tematem,
            • ciekawe, interesujące podjęcie tematu,

• stopień trudności wykorzystania narzędzi edytora grafiki Paint lub Gimp,
            • poprawna kompozycja.

• Reportaż o Żernikach

• 11.05.2018 11:54
          • SZKOLNY KONKURS

R E P O R T A Ż O Ż E R N I K A C H’

Mieszkasz na Żernikach?

Marzysz o karierze reportera? Potrafisz patrzeć na świat czujnym okiem?

Przedstaw w krótkim filmie miejsca, wydarzenia i ludzi związanych z naszym osiedlem Żerniki.

Pokaż nam, na co zwrócić szczególną uwagę, co zachwyca, co wprawia w konsternację.

Odkryj w sobie talent obserwatora i z dziennikarską wnikliwością sportretuj swoje osiedle.

Daj nam – widzom, obraz rzetelny, ciekawy, wzbudzający uczucia - uznania, podziwu, wzruszenia, uśmiechu, a może zdziwienia czy osłupienia.

• Konkurs plastyczny „Umiem, rozumiem, szanuję, segreguję”

• 21.04.2018 10:13
          • Szkoła Podstawowa Nr 38 przy ul. Horbaczewskiego 61 ogłasza konkurs na pracę plastyczną nt. „Umiem, rozumiem, szanuję, segreguję” (każda praca wykonana przez 1 ucznia, dowolną techniką). Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału i zgłaszanie prac plastycznych do 7 maja do pani Moniki Druszcz.