• Konkursy szkolne

• 21.04.2018 10:05
          • SZKOŁA POSTAWOWA NR 27
            zaprasza klasy I – III
            do udziału w międzyszkolnym konkursie plastyczno –technicznym
            pt. ,,Robaczki z zaginionej doliny’’

REGULAMIN KONKURSU:

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych kl. I-III
            Warunki uczestnictwa:
            1. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej z dowolnych materiałów przedstawiających jednego  wybranego robaczka zainspirowanego filmem  pt. ,,Robaczki z zaginionej doliny’’
            2. Każdy uczeń może wykonać jedną pracę.
            3. Prace powinny mieć format od 30 cm do 100 cm.
            4.   Do każdej pracy musi być dołączona metryczka zawierająca:
            imię i nazwisko autora
            klasa i nazwa szkoły
            imię i nazwisko nauczyciela opiekuna
            zgodę na przetwarzanie danych osobowych podpisaną przez rodzica/ prawnego opiekuna dziecka
            5.Każda szkoła może zgłosić dowolną ilość prac
          • Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „Świat wokół nas – oczami Pabla Picassa”

• 28.03.2018 21:04
          • Szkoła Podstawowa nr 82, im. Budowniczych Wrocławia
            zaprasza do wzięcia udziału uczniów klas IV – VII
            w X Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej

pod tytułem „Świat wokół nas – oczami Pabla Picassa”

Zasady konkursu:

• konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VII
            • samodzielnie wykonanie pracy – grafiki komputerowej w dowolnym  programie graficznym, na temat
              „Świat wokół nas – oczami Pabla Picassa”
            • nie dopuszcza się fotomontażu, skanowania zdjęć, użycia clipartów
            • termin oddawania prac: 20 kwietnia 2018r.
            • prace należy przygotować do wydruku w formacie A4, z marginesem do 2 cm,
            • przygotować metryczkę zawierającą:
              imię i nazwisko autora,
              wiek (bądź klasa)
              dokładny adres, telefon, e-mail
            • pracę należy przesłać drogą elektroniczną w formacie JPG na adres: fizyka27@gmail.com. Metryczkę i zgodę na przetwarzanie danych osobowych (pobierz tutaj) należy złożyć u nauczycieli informatyki.
          • Konkurs języka angielskiego i niemieckiego w słuchaniu ze zrozumieniem

• 20.03.2018 14:32
          • Zapraszamy uczniów klas I - VII do udziału w konkursie języka angielskiego i niemieckiego w słuchaniu ze zrozumieniem, który będzie miał miejsce 24 kwietnia od 12.30. ( szczegóły jeszcze zostaną podane)
            Konkurs polega na słuchaniu nagrań i rozwiązywaniu zadań wg usłyszanych informacji. Zgłoszenia przyjmowane są u nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego do dnia 7 kwietnia. Dzieci będą dzielone ze względu na wiek. Minimalna liczba osób biorących udział w konkursie to 20. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału, gdyż bardzo istotne jest rozwijanie umiejętności słuchania ze zrozumieniem w języku obcym.
          • KONKURS NA PROJEKT ZNAKU GRAFICZNEGO (LOGO) OSIEDLA ŻERNIKI

• 13.03.2018 11:59
          • 1. Organizatorem jest Rada Osiedla Żerniki
            2. Konkurs jest skierowany do uczniów i wychowanków ZSP nr 10
            3.Prace indywidualne należy wykonać ręcznie na kartce formatu A4 lub wykonać korzystając z technik komputerowych.
            4. Prace wykonane techniką komputerową powinny być przekazane w formie elektronicznej o rozdzielczości min. 300dpi w formacie PDF, JPG lub TIF. W przypadku zwycięstwa w Konkursie uczestnik jest zobowiązany dostarczyć zwycięskie logo również w wersji wektorowej w terminie 3 dni.
            5. Logo nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym. Powinno występować w połączeniu z nazwą" Osiedle Żerniki". Powinno być czytelne i łatwe do zapamiętania, powinno wzbudzać pozytywne emocje.
            6.Prace konkursowe należy:
            - przesłać pocztą elektroniczną na adres : zerniki@osiedla.wroclaw.pl (wielkość wiadomości max. 8MB)
            - projekt można złożyć osobiście w siedzibie Rady Osiedla lub w sekretariacie ZSP nr 10
            7. Termin składania prac mija 4 kwietnia o godz. 16.00
            8. Rozstrzygnięcie konkursu 12 kwietnia 2018r., godz. 18.00
            9. Nagrody: zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 300zł brutto. Komisja konkursowa może przyznać również nagrody pocieszenia.
            Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy kreatywnych pomysłów oraz wspaniałej zabawy.
            Rada Osiedla Żerniki
          • KONKURS MATEMATYCZNY MEMORIAŁ URSZULI MARCINIAK

• 11.03.2018 19:37
          • Eliminacje szkolne odbędą się we wtorek 13.03.2018 o godzinie 7.45. Prosimy uczestników o przybycie o godzinie 7.30 na stołówkę szkolną, mieszczącą się w nowym skrzydle szkoły.

Organizatorki konkursu: A. Skóra, J.Milewska

informacja o konkursie i linki do zadań treningowych: