• Konkursy szkolne

• I Szkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej dla klas 0-3

• 08.11.2017 18:25
          • Zapraszamy wszystkie klasy 0-3 do udziału w I Szkolnym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych.

Postanowienia ogólne:

1. Przegląd odbędzie się w piątek 17.11.2017 r. na sali gimnastycznej (w starym budynku szkoły). Dokładna godzina podana zostanie w późniejszym terminie.
            2. W przeglądzie biorą udział uczniowie klas 0-III.
            3. Każda klasa losuje spośród wybranych przez organizatorów piosenek jeden utwór, który zaprezentuje podczas Przeglądu. Do wykonania można wykorzystać istniejący podkład muzyczny lub własny akompaniament.
            4. Zadaniem każdej klasy podczas Przeglądu będzie:
            - wykonanie wylosowanego wcześniej utworu (wg własnej aranżacji);
            - przygotowanie i zaprezentowanie w dowolnej formie (plakat, krótka wypowiedź) informacji na temat śpiewanego utworu. W informacji powinny znaleźć się odpowiedzi na trzy pytania: Kiedy i w jakich okolicznościach powstał utwór? Kiedy i przez kogo był wykonywany? Kto jest jego autorem?
            - zadbanie o artystyczne i estetyczne walory występu (choreografia, rekwizyty, przebrania, plakaty itp.).
          • Konkurs - Kalendarz Adwentowy

• 08.11.2017 18:25
          • Uwaga uczniowie klas IV i V!
            Zapraszamy Was do udziału w konkursie na najbardziej oryginalny kalendarz adwentowy. Nazwa kalendarza oraz dni tygodnia powinny być zapisane w języku niemieckim. Format
            i technika są dowolne i zależą od Waszej inwencji twórczej. Prace należy oddawać do nauczycielek z języka niemieckiego (najlepiej do sali nr 119). Termin składania prac upływa dnia 27 XI 2017.
            Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni odpowiednio wysokimi ocenami. Najpiękniejsze kalendarze zostaną zaprezentowane na tablicy przy sali nr 119.
            Organizatorzy konkursu
            Katarzyna Jędrzejczyk-Pluta i Anna Korolak
          • Szkolny Konkurs Recytatorski

• 08.11.2017 08:17
          • Szkolny Konkurs Recytatorski odbędzie się 24 listopada (piątek) o godzinie 8:00 w nowej stołówce szkolnej.
            Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie.
            M.Janowska, M.Werno-Sierszeń, M. Jarosz, U. Niewiadomska
          • Matematyczna bombka choinkowa

• 08.11.2017 18:25
          • „Matematyczna bombka choinkowa” –konkurs na najciekawiej zaprojektowaną kolorystycznie
            i najstaranniej wykonaną bombkę na bazie wielościanu Platona.
            Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszam uczniów kl. IV-VII do udziały w konkursie na najciekawiej zaprojektowaną kolorystycznie i najstaranniej wykonaną bombkę podaną metodą . Dzieci wykonają ozdoby choinkowe, które są bryłami i powstają poprzez sklejenie wcześniej przygotowanych elementów na bazie wielościanu Platona.
          • Konkurs "SYMETRIA WOKÓŁ NAS”

• 30.10.2017 19:52
            DRODZY UCZNIOWIE KLAS V-VII
            Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "SYMETRIA WOKÓŁ NAS”.
            Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach: "Kompozycja przestrzenna", "Kompozycja płaska", "Mozaika geometryczna" i "Kolaż zdjęć lub film"
            Na nagrodzonych w konkursie czekają atrakcyjne nagrody.