• Konkursy szkolne

• 11.03.2018 18:22
          • Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Namaluj mi historię" Hasło tegorocznej, szóstej edycji to: "Setne urodziny niepodległej Polski. Organizatorem konkursu jest wrocławski Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"
            * Konkurs jest dla uczniów:
            1. klas 1 - 3
            2. klas 4 - 7
            * oceniane będą prace indywidualne
            * Za pomocą pracy plastycznej uczeń przedstawia autorską wizję świętowania urodzin Polski lub składa jej życzenia urodzinowe.
            *Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną, a jej wielkość nie powinna przekraczać formatu A3
            * Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę pracy oraz zgody przedstawiciela ustawowego/ opiekuna prawnego uczestnika na udział w konkursie, stanowiące załącznik. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko autora, wiek, nazwę szkoły oraz tytuł.Proszę nie przyklejać metryczki.
            * koordynatorem szkolnym jest Ewa Franiuk - Kowieska.Wszystkie prace, metryczki i zgody przyjmuję do 23 kwietnia 2018r.
            Życzę owocnej pracy i wspaniałych pomysłów
            Ewa Franiuk - Kowieska
          • Międzyszkolny konkurs językowo - plastyczny "My Beautiful Easter Collage"

• 27.02.2018 18:12
          • Regulamin:

1. Uczniowie klas 1-7 przygotowują pracę techniką collage'u związaną ze świętami Wielkanocnymi.
            2. Na pracach musi się znaleźć tekst związany ze świętami ( rymowanki, piosenki, życzenia, fragmenty przepisów na potrawy świąteczne, itp.) oraz zdjęcia lub rysunki symboli świątecznych.
            3. Uczestnik wykonuje pracę indywidualnie.
            4. Format pracy - A3
            5. Każda praca musi być opatrzona podpisem: imię, nazwisko, klasa, szkoła.
            6. Prace należy dostarczyć do nauczyciela języka angielskiego do 02.03.2018

• II Międzyszkolny Konkurs Literacki 'Dziecięca Wierszykarnia'

• 14.02.2018 21:15
          • Masz szufladę pełną wierszy swojego autorstwa?
            Drzemie w Tobie talent poetycki?
            Chcesz się nim z nami podzielić?
            To zaproszenie jest właśnie dla Ciebie:

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Literackim 'Dziecięca Wierszykarnia'.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VII.
            2. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
            - uczniowie klas I-III
            - uczniowie klas IV- VII
            3. Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, napisanymi w języku polskim.
            4. Uczestnik konkursu ma za zadanie napisać wiersz na dowolny temat, nie ma limitu znaków dla wierszy. Tekst należy zapisać czcionką Times New Roman o wielkości 12 punktów i wydrukować jednostronnie.
            5. Pracę konkursową należy najpóźniej do dnia 16 marca 2018r. dostarczyć do wychowawcy lub organizatorek: Kamili Chitry (s. 205) lub Anny Namyślak (s. 201).

• „Bądźmy EKO dla Wrocławia” - konkurs dla klas 1-3

• 09.02.2018 20:06
          • Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie ekologicznym "Bądźmy EKO dla Wrocławia"  pod hasłem DZIECIAKI TWORZĄ "ŚMIECIAKI", etap I szkolny.
            Celem konkursu jest szerzenie wiedzy ekologicznej i promocja postaw proekologicznych wśród dzieci.
            Organizatorem konkursu jest firma FBSerwis świadcząca m.in. usługę odbioru odpadów we Wrocławiu. Konkurs objęty jest  Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Wrocławia oraz spółki Ekosystem.
            Dla laureatów II etapu konkursu oraz szkoły, do której uczęszczają, przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, a zdjęcia zwycięskich prac będą wisiały w całym Wrocławiu.
          • Wrocławskie kamienice i kamieniczki

• 07.02.2018 21:27
          • XIII POWIATOWY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ O WROCŁAWIU
            "Wrocławskie kamienice i kamieniczki"

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, w tym klas gimnazjalnych.
            Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy o Wrocławiu, doskonalenie umiejętności w zakresie przygotowania prezentacji multimedialnych oraz osobistej prezentacji.
            Prace należy składać do 5 marca 2018 r do. D. Kamińskiej lub p. Beaty Wasilewskiej.