• Kronika 2017/18

• Wizyta w Explora Park (Wałbrzych)

• 26.04.2018 22:00
          • W dniu 5 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w lekcji matematycznej pt. "Matematyka w przyrodzie" oraz w warsztatach matematycznych  w Parku Nauki i Techniki  ExpolraPark w Wałbrzychu.
            Potem pojechaliśmy zwiedzić Zamek Książ i uczestniczyliśmy w lekcji zamkowej pt. "Dawni mieszkańcy zamku".
            Opiekunowie U. Niewiadomska i A. Musztyfaga
          • Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu Dziecięca Wierszykarnia

• 05.04.2018 07:45
          • Z przyjemnością ogłaszamy wynikiII Międzyszkolnego Konkursu "Dziecięca Wierszykarnia":

W kategorii klas 1-3 jury przyznało tylko trzecie miejsce.
            Zdobył je uczeń SP 84 Cezary Wawrzynik.

W kategorii klas 4-7:

I miejsce:

Maja Piątkowska SP 27

II miejsce ex aequo:

Aleksandra Oczachowska SP 83
            Julita Aszkiełowicz SP 50

III miejsce:

Amelia Maj SP 50

Dwa wyróżnienia:

Zuzanna Sekuła SP 83
            Nina Homan SP 42

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:
            Kamila Chitry, Anna Namyśla
          • Wymiana polsko - niemiecka

• 28.03.2018 20:38
          • W dniach 18-23 marca 18 uczniów naszej szkoły brało udział w wymianie polsko-niemieckiej. Już po raz trzeci gościliśmy we Freie Oberschule Gohlis w Lipsku, a tegorocznym motywem przewodnim był sport.

Zdjęcia zostały dodane do galerii Wymiana - wizyta w Lipsku.

19.03.2018
            Z ranka zaczęliśmy zajęcia w niemieckiej szkole. Zostaliśmy połączeni w pary ze swoim/ją Niemcem/Niemką. Każdy na swojej kartce miał napisać w języku drugiej osoby: jak się nazywa oraz gdzie chciałaby zamieszkać. Następnie polska grupa miała za zadanie pytać się niemieckiej grupy o ich ulubiony kolor i na odwrót. Po zjedzeniu posiłku w szkole, pojechaliśmy tramwajem do miasta. Tam znów podzieliliśmy się w grupy niemiecko-polskie i zostaliśmy oprowadzeni po cudownym rynku. Po skończonym rajdzie po mieście pojechaliśmy na wspólną grę w kręgle, gdzie wszyscy dobrze się bawili. Tam też zjedliśmy kolację. Wieczór spędzony u rodzin.
          • Międzynarodowy Dzień Wody

• 08.06.2018 20:24
          • Z okazji Międzynarodowego Dnia Wody uczniowie klas 4 uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych. Zajęcia odbyły się 27 marca, podczas lekcji przyrody, w przeprowadzeniu ich pomagały uczennice klas 7.
            Anna Modrzyk
            Zdjęcia zostały dodane do galerii Międzynarodowy Dzień Wody.

Na tę okazję powstało specjalne wydanie wiadomości przygotowane przez Michała Kotwicę (7A). Zachęcamy do obejrzenia.