• Kronika 2017/18

• Dni języków obcych.

• 19.03.2018 20:51
          • W naszej szkole w dniach 6 – 8 marca odbyły się dni języków obcych.

Dzieci brały czynny  udział we wszystkich dniach. Dni języków obcych rozpoczął  konkurs międzyszkolny, który  wymagał od uczniów przygotowania się z geografii, ciekawostek i historii krajów anglo i niemiecko – języcznych. Odwiedziło nas kilka szkół z Wrocławia.   W kolejnym dniu dzieci brały udział w quizie Kahoot o zapożyczeniach z języków obcych i podstawowych słów w 12 językach.  Ostatnim  dniem języków obcych była „parada obcokrajowców”. Dzieci  przebrały się za reprezentantów dowolnego kraju.

Wszyscy dobrze się bawili. Zdjęcia zostały dodane do galerii Dni języków obcych.

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY „ŚWIETLIK”

• 11.03.2018 19:36
          • We wtorek 13 MARCA 2018 r. odbędzie się w naszej szkole XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "Świetlik".

Uczniowie z klas 1-3 zostaną odebrani na 2 lekcji przez opiekuna konkursu, natomiast uczestnicy z klas 4-7 spotykają się o godz. 8.45 w wyznaczonych miejscach:
            - uczniowie klas 4 przed salą świetlicową w podziemiu,
            - uczniowie klas 5-7 przed stołówką w nowej części budynku.

Konkurs rozpocznie się po wypełnieniu przez uczniów kart identyfikacyjnych i trwał będzie odpowiednio:
            - 45 minut dla uczniów klas 1-2,
            - 60 minut dla uczniów klas 3-4,
            - 75 minut dla uczniów klas 5-7.

• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „KOTY ZWYCZAJNE I NIEZWYCZAJNE” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

• 11.03.2018 19:32
          • Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Koty zwyczajne i niezwyczajne" został rozstrzygnięty!

Jury miało niezwykle trudne zadanie w związku z dużą ilością nadesłanych prac i ich wysokim poziomem. W konkursie wzięło bowiem udział ponad 80 uczniów z wrocławskich szkół podstawowych!

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce  ANNA KAPICA, SP 85

JULIA KELNER, SP 9

II miejsce GRZEGORZ SOKOŁOWSKI, SP 36

ZOFIA ŚWIRYDCZUK-GAŁWA, SP 45

III miejsce  TATIANA LEŚNA, SP 85

JAKUB WIELOGÓRSKI, SP 27

Wyróżnienia: DĄBRÓWKA MAKARO, SP 39

MATYLDA ŻUK, SP 25

OLEXIY SHCHUKIS, SP 43

Nagrody dla laureatów i wyróżnionych zostaną dostarczone do 2 tygodni od dnia ogłoszenia wyników.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM I NAUCZYCIELOM za udział w naszym konkursie, a laureatom i wyróżnionym gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorki konkursu: Emilia Paluch, Dorota Cierniak

• Konkurs "My Beautiful Easter Collage"

• 11.03.2018 18:19
          • Z przyjemnością informuję, iż do etapu międzyszkolnego konkursu "My Beautiful Easter Collage" przechodzą prace autorstwa:
            kl 1 - Alicja Kuchta
            kl 2 - Lena Jurkanis
            kl 3 - Pola Jamrozińska
            kl 4 - Staś Jaremkiewicz
            kl 5 - Emilia Strzelecka
            kl 6 - Amelia Piątek

Serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom pięknych prac i zaskakujących pomysłów. Wszyscy uczestnicy otrzymają odpowiednie oceny z języka angielskiego za wykonane projekty.
            Liliana Pilarska