• Wydarzenia 2021/22

• Ogłoszenie wyników  w klasowym konkursie recytatorskim pn. „Brzechwy wiersze – najlepsze!”

• 01.12.2021 16:19
        • Jury w składzie:
          Magdalena Hełszyńska-Osumek
          Urszula Niewiadomska-Wolniewicz
          Aleksandra Nowak
          Joanna Olichwer

Szkolna Komisja Konkursowa przyznała następujące miejsca w klasie 3 c:

I miejsce
          Kacper Łysio
          II miejsca
          Julia Konior
          Malwina Kryszczuk
          Aleksander Paluch
          Kinga Jurkanis
          Julia Machalska

Sprawozdanie z przebiegu  klasowego  konkursu recytatorskiego pn. „Brzechwy wiersze – najlepsze!”.
          W dniu 30 listopada 2021 w bibliotece szkolnej ZSP nr 10 we Wrocławiu został przeprowadzony konkurs recytatorski wybranych wierszy Jana Brzechwy.
          Dzieci recytowały utwory ze zbioru „Brzechwa dzieciom”, które przedstawiły w formie konkursu klasowego.
          Opiekę merytoryczną nad przebiegiem konkursu sprawowały Panie: Magdalena Hełszyńska-Osumek, Urszula Niewiadomska-Wolniewicz, Aleksandra Nowak, Joanna Olichwer.
          Uczniowie zaprezentowali utwory z pamięci wraz z elementami gry aktorskiej. Na koniec konkursu uczniowie obejrzeli piosenki z  filmu w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego  „Akademia Pana Kleksa”.
          Jury podsumowało konkurs i ogłosiło wyniki wraz z rozdaniem nagród oraz dyplomów.