• Kronika 2018/19

• Zdrowe odżywianie

• 17.03.2019 18:54
        • Ile czasu potrzeba, aby przygotować wartościowe śniadanie, jakie produkty odżywcze podnoszą naszą sprawność umysłową i fizyczną, oraz co warto pić? Odpowiedzi na te pytania usłyszeli nasi uczniowie podczas warsztatów prowadzonych przez panią dietetyk Elżbietę Sworobowicz z Akademii Zdrowia.

POLECAMY!!!

Składniki:

2 szklanki płatków owsianych, 2 banany, 40g masła orzechowego, migdały, rodzynki.

Przygotowanie:

Banany zmiażdżyć widelcem i wszystkie składniki dokładnie wymieszać. Nakładać ciasto łyżką (dość płasko) na papier do pieczenia. Piec w temperaturze 180 stopni przez ok. 20 min. Jeść po ostudzeniu.

Smacznego

Zdjęcia zostały dodane do galerii Zdrowe odżywianie.