• Kronika 2016/17

• FESTYN SZKOLNY

• 20.09.2017 18:47
        • Rada Rodziców zaprasza do udziału w loterii fantowej „Pan Fantomas”. Każdy los kupiony w trakcie festynu i wrzucony do urny bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych. Przy zakupie losu każdy otrzyma darmowy upominek sponsora. Regulamin loterii dostępny w zakładce Rada Rodziców.

W loterii do wygrania m.in:  haulajnoga, liczniki rowerowe, piłka do koszykówki, dyskopiłki, torby do gier zespołowych

W programie festynu wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych:

• Niespodzianka teatralna grona pedagogicznego
          • W pracowni Einsteina
          • Laboratorium Szalonych Naukowców
          • Muzyka na żywo
          • Dmuchane zamki
          • Bańki mydlane
          • Grill z kiełbaskami
          • Przekąski
          • Napoje i Cafe
          • Słodkie czary mary
          • Stoiska z grami zręcznościowymi
          • Tatuaże i malowanie twarzy
          • Kiermasz książek
          • Drugie życie pluszaka

• Każdy może wlączyć się w przygotowanie imprezy, wspierając rozmaite akcje:

• Uwolnij domową biblioteczkę i przynieść dawno przeczytane książki. Zbiórkę prowadzi Pani Ewa Franiuk-Kowieska (historia).

• Oddaj pluszaka, aby znalazł nowy dom dla siebie i sprawił radość kolejnemu właścicielowi. Zbiórkę prowadzi Pani Aleksandra Warchoł (klasa 2d).

• Wrzuć parę cukierków lub innych słodyczy do słoiczka i przekaż na Słodką Teletombolę. Zbiórkę prowadzi Pani Katarzyna Wasylów (język polski).

• A może masz zdolności kulinarne? Chcesz upiec ciasto? Przygotować przekąskę typu wrapy, pizzerki, ogórki małosolne lub inne małe co nie co do schrupania? Akcją koordynują wychowawcy poszczególnych klas.