• Konkursy szkolne

• „NAJPIĘKNIEJSZE DRZEWO MOJEGO MIASTA”

• 07.10.2020 21:57
        •               REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Czy pamiętacie lemoniadowe drzewo Pippi? Astrid Lindgren nazwała je swoim kochanym drzewem. To drzewo wciąż rośnie. Wy również możecie takie drzewo znaleźć w swoim mieście, zrobić zdjęcie i wysłać na konkurs. Wystarczy zabrać aparat albo chwycić telefon w dłonie i wyruszyć w miasto! Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Celem konkursu jest:

– przedstawienie w interesujący sposób piękna drzew na terenie  naszego miasta ,

- wzmocnienie świadomości o bezcennej roli drzew w ekosystemie miejskim.

Z okazji Światowego Dnia Drzewa  ogłaszamy konkurs dla uczniów z klas  IV -VIII   na wykonanie zdjęcia drzewa w naszym mieście  wraz z informacją o jego lokalizacji.

- Konkurs skierowany jest dla uczniów z klas  IV –VIII.

- Warunkiem udziału w konkursie jest samodzielne wykonanie i przesłanie jednego zdjęcia drzewa wraz z informacją o jego lokalizacji we Wrocławiu w terminie  10.10.2020 r. – 30.11.2020 r.

- W konkursie mogą wziąć udział prace dotąd niepublikowane, będące oryginalnymi pracami autora.

- Prace w formacie JPG o wymiarach min. 1200x1600 pikseli należy nadesłać na adres e-mail : biblioteka@zsp10.wroclaw.pl  wraz z informacją: imię i nazwisko autora, wiek, klasa.

Organizator BIBLIOTEKA SZKOLNA W ZSP NR 10 powoła jury i dokona wyboru laureatów.

Nadesłanych prac na konkurs nie zwracamy.

Wręczenie nagród odbędzie się 18.12.2020 r.

Zapraszamy do udziału  w konkursie!

Urszula Niewiadomska-Wolniewicz

Agnieszka Maciejewska