• Kronika 2019/20

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• 14.01.2020 22:45
          • Od 8 stycznia do 10 stycznia 2020 roku, w szkole odbyła się kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Nasi uczniowie chodzili na przerwach z puszką i zbierali pieniądze oraz rozdawali serduszka. Łącznie udało nam się zebrać 711, 04 zł oraz 5,63 €.

Dziękujemy za zaangażowanie oraz wsparcie finansowe.

Magdalena Fudali oraz Samorząd Uczniowski

• Konkurs międzyszkolny "Anioł bożonarodzeniowy"

• 10.01.2020 17:32
          • Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i wykonanie przepięknych prac konkursowych.

Jury składające się z nauczycieli klas 1-3 podjęło decyzję:
            I miejsce zajął Cezary Godlewski
            II miejsce Blanka Tokarska
            III miejsce Kornelia Świrska
            wyróżnienie:Hanna Starzycka, Marta Międzybrodzka.
            Organizatorzy: Joanna Milewska, Kamila Chitry
          • WYNIKI VIII EDYCJI KONKURSU MIĘDZYŚWIETLICOWEGO „JESIENNE IMPRESJE”

• 04.12.2019 15:06

• I miejsce – SP nr 10  - TYMOTEUSZ  DUBIEL – kl. I c
            II miejsce – SP nr 4  - OLIWIA  BŁASZCZOK – lat 6
            III miejsce – SP nr 17 w ZSP NR 17 – ROKSANA  SŁUGOCKA – kl. II b

WYRÓŻNIENIA:

• SP nr 1 – AMELIA  MARYNIUK – lat 8

• SP nr 45 w ZS NR 9 – MAJA  ZIELONKA – kl. III

• SP nr 75 w ZS nr 21 – OLIWIA  PUKAS

• SP nr 27 w ZSP nr 10  – JULIA  KLIMONDA – kl. III a

GRATULUJEMY  WSZYSTKIM  NAGRODZONYM  I  ICH  OPIEKUNOM

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom za ciekawe pomysły i wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac.

wychowawcy świetlicy SP nr 27
          • Wrocławski Konkurs I Pomocy

• 29.11.2019 21:35
          • 23 listopada 2019 r., odbył się Wrocławski Konkurs I Pomocy, który organizowało I Liceum Ogólnokształcące im. Danuty „Inki” Siedzikówny. Naszą szkołę reprezentowały Uczennice klasy VIII a: Marcella Ciempa, Julia Stępień, Anna Kątnik, Nikola Abramowska, Oliwia Radomska. Oprócz zadań testowych, nasza Drużyna wykonywała ćwiczenia praktycze. Zadania przedstawiały inscenizowane scenki, do których może dojść podczas sytuacji codziennych oraz wypadków. Przykładowymi zadaniami były: przeprowadzenie wywiadu ratowniczego, ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, opatrzenie ran, wykonanie RKO. W przerwie Uczennice zapoznały się z działaniem AED (automatycznego defibrylatora zewnętrznego). Wiedzę i umiejętności zdobyły podczas zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa. Nasza Drużyna zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie. Gratulujemy wysokiego wyniku.

Magdalena Fudali

Zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs pierwszej pomocy.