• Tragiczne wydarzenia z 24 lutego, nie pozwoliły naszej szkolnej społeczności na bierne przyglądanie się sytuacji. Nie godziny się na przemoc i protestujemy przeciwko wojnie. Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy ZSP nr 10 Solidarni z Ukrainą!
      • OBIADY

Opłata  za  miesiąc  Maj 2024

7,00zł * 15 dni= 105,00zł

Karty obiadowe będą wydawane

* po opłaceniu posiłków za dany miesiąc – płatne do 5-go dnia danego miesiąca* (samodzielnie można obliczyć kwotę  ilość dni * 7zł i pomniejszyć o odpis z miesiąca poprzedniego)

WYJĄTKOWO   W   TYM   MIESIĄCU
        *  płatne  do 08.05.2024

*uregulowaniu  wszelkich zaległości za poprzednie okresy.

• w przypadku braku wpłaty w wyznaczonym terminie zaprzestaje się wydawania obiadów

Bardzo proszę o terminowe wpłaty

Informujemy, iż dotychczasowe zasady zgłaszania odpisu pozostają bez zmian.

• nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić na mail intendent@zsp10.wroclaw.pl , lub  telefonicznie  71 7986916 wew. 112

do godz. 8:30 rano danego dnia;

• zwrot nadpłaty zostanie rozliczony w następnym  miesiącu;
        • niezgłoszona nieobecność dziecka na obiedzie nie podlega zwrotowi kosztów;
        • w przypadku rezygnacji z obiadów fakt ten należy zgłosić pisemnie u intendenta szkoły minimum trzy dni przed dniem wypisu.

Intendent

• Obchody Święta Niepodległości

W tym roku szkolnym w ramach obchodów 11 Listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej oraz Konkurs na gazetkę na temat wydarzeń 11 listopada 1918.
              W Szkolnym Konkursie Piosenki wyłoniono laureatów:
              I miejsce Anastazja Reszka kl. 8a
              II miejsce Mają Skotnicka kl 8a
              III miejsce Natalia Kostrzewa kl 7d
              Wyróżnienie otrzymała Anna Sztuba z kl 4d

Konkurs na gazetkę wygrała kl. 8c.

10 listopada nasi uczniowie w odświętnych strojach odsłuchali specjalnie przygotowanego z tej okazji filmu i odśpiewali hymn państwowy.

Obchody Święta Niepodległości - Obrazek 1 Obchody Święta Niepodległości - Obrazek 2
              Obchody Święta Niepodległości - Obrazek 3

• Tydzień Języków Obcych

D:\komputer Pawel\dokumenty szkoła\Tydzień języków obcych\Europejski dzień języków obcych.jpgW dniach 27-30 września w SP nr 27 odbył się Tydzień Języków Obcych organizowany w ramach corocznego Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Celem tego wydarzenia było pokazanie naszym uczniom znaczenia nauki języków obcych oraz propagowanie różnorodności językowej i kulturowej Europy.

Z okazji tego europejskiego święta w naszej szkole przeprowadzone zostały liczne działania, w których uczniowie klas 4-8 chętnie brali udział.

• Formuła Dobra

Szkolny Wolontariat nawiązał współpracę z Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska i rozpoczynamy program Formuła Dobra. Ideą Hospicjum jest zapewnienie kompleksowej pomocy nieuleczalnie chorym małym pacjentom w bezpiecznym i spokojnym miejscu, jakim jest dom.
              Chcielibyśmy również dołożyć cegiełkę by we
            • Ogólnopolska akcja BohaterOn

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji BohaterOn. Zachęcamy do obejrzenia relazji z jej przeprowadzenia.
              Ogólnopolska akcja BohaterOn - Obrazek 1

Jeśli ktoś chciałby wspomoc Powstańców to zachęcamy do wysłania karki online w formie cegiełki - wyślij kartkę.
            • Szkolny Dzień Dyni 2021

Plony z naszego ogródka zebrane, w tym roku szczególnie obrodziły dynie. Z tej okazji
              w poniedziałek 04 października w szkole obchodziliśmy "Dzień Dyni 2021" Nasi uczniowie przygotowali przepyszne dyniowe przysmaki.
            • Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Obrazek 1

- to międzynarodowa kampania społeczna, zainicjowana w 2002 roku przez Komisję Europejską. Co roku od 16 do 22 września w krajach całej Europy organizowane są wydarzenia mające na celu promowanie ekologicznych środków transportu.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło:

„Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie”.

13 września 2021r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10 we Wrocławiu
              odbyło się uroczyste wręczenie nagród Zwycięzcom I Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt."Skarby Przyrody Dolnego Śląska"

Składamy gratulacje Zwycięzcom
              podziękowania dla Fundatora nagród
              Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

• Polecamy

• Czujnik jakości powietrza

Na dachu sali gimnastycznej znajduje się czujnik badania jakości powietrza.
        Proszę kliknąć w ikonę aby sprawdzić jakość powietrza i temperaturę.

• ​​​​​

• Insta.ling

• SP nr 27 w roku szkolnym 2023/2024
          uczestniczy w programie InstaLing.

Stawiamy na skuteczną naukę słówek
          w edukacji języka angielskiego klas 4-8.

www.instaling.pl

• PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA